Jdi na obsah Jdi na menu

PRO KAŽDÉHO

Dobrý den, nabízím Vám spolupráci s českou, ověřenou firmou Global3000, který na našem trhu působí téměř 20 let. V předloňském roce se rozšířil na Slovensko a v loňském i do Maďarska. Firma využívá MLM systém - jako např. Oriflame, nebo Avon, ale nenabízí kosmetiku, nebo drogerii, jako téměř všechny podobné firmy. Nemá prozatím na našem trhu konkurenci. Náplní práce nemusí být nutně prodej, jak si většina lidí myslí. Nejdříve si můžete vybudovat slušný přivýdělek, ale pokud budete vytrvale pracovat, můžete si zajistit i hlavní příjem. Zde jste odměňováni podle úsilí, které do práce vložíte. Provize si můžete vybírat na DPP - dohoda o provedení práce, nebo na ŽL - živnostenský list. Provize si můžete nechat libovolně načítat a vybrat např. 1x za rok větší částku - nikdy nepropadnou firmě! Global3000 má vlastní sortiment produktů pro zdraví, na které máme jako členové 20 % slevu, dále nabízí sortiment z více jak 10 partnerských e-shopů, objednáváme za kariérní body, které se mění v provize. E-shopy nabízí sušené ovoce, oříšky, oblečení, českou drogerii, šperky, potřeby pro maminky, miminka, děti (hračky, oblečení, dokonce i kočárky, školní potřeby, příkrmy, plenky,..),zdravé potraviny - mouky, kaše, obiloviny, luštěniny, bezlepkové potraviny, cukrovinky, kvalitní čokolády, koření, čaje, kávu, bylinné sirupy, kapky, silice, potřeby pro domácí mazlíčky, obuv,...(značky Grešík, Botanico, Mix It, Country Life, Semix, Dr. Popov, Puma, Disney, Jitex, Swarowski, Brit,..). Samozřejmě největším tahákem jsou cukrovinky, o které je veliký zájem a prodávají se téměř samy, ale rozhodně se nemusíte soustředit jenom na ně, nabídka je velice široká. Z vlastních nákupů se Vám budou vracet provize (nasbírané body za objednávky se přepočítají na peníze) Ovšem nezapočítávají se Vám pouze Vaše body, ale body celého Vašeho týmu! Náplní práce může být zprostředkování prodeje - k dispozici jsou Vám všechny partnerské e-shopy, nebo se můžete soustředit na budování vlastního týmu - sítě samospotřebitelů, kteří chtějí sami nakupovat a sbírat body, nebo vydělávat větší peníze prodejem a budováním vlastní sítě. NEMUSÍTE PLNIT ŽÁDNÉ MĚSÍČNÍ OBJEDNÁVKY, ABY VÁM SETRVALO ČLENSTVÍ, NEBO POZICE, které dosáhnete A ZA KTEROU JSTE PLACENI!! I KDYBYSTE ROK NIC NEOBJEDNALI, TAK SE NIC NESTANE! VYDĚLÁVAT JDE I BEZ PRODEJE.

Provize se pak vyplácejí takto: 1 pozice od 0 bodů..... 10 kč za bod 2 pozice od 30 bodů..... 20 kč za bod 3 pozice od 100 bodů..... 30 kč za bod 4 pozice od 300 bodů..... 40 kč za bod 5 pozice od 800 bodů..... 50 kč za bod 6 pozice od 2.500 bodů..... 60 kč za bod 7 pozice od 7.000 bodů..... 70 kč za bod 8 pozice od 20.000 bodů..... 80 kč za bod 9 pozice od 30.000 bodů..... 90 kč za bod Pozn.: do Vaší kariéry se započítávají body Vaší celé sítě, a to i členů ze zahraničí. Např. u cukrovinek je za 1 sáček 0,1 bodů, za nového člena 0,6 bodů. Body se nikdy nenulují, můžete pouze růst nahoru! Nikdy z dosažené pozice nemůžete spadnout. Jakmile dosáhnete 2. pozice, nemůžete už spadnout na 1. pozici! Jediné, co je potřeba pro začátek spolupráce udělat, je odebrat startovací balíček v hodnotě 250,-/10 Euro. Nic jiného, žádné další povinnosti, objednávky, ani výdaje už dělat nemusíte, jakmile odeberete tento balíček, můžete naplno využít potenciál firmy a neomezeně spolupracovat z domova!
Zajistíte si tak neomezené a doživotní členství u firmy bez jakýchkoliv povinností a závazků! Startovací balíček obsahuje vzorky produktů Global, brožurku s plánem firmy, katalog produktů Global a přihlášku s Vaším přiděleným PINEN (osobním číslem) Po registraci budete mít přístup do vlastní on-line kanceláře.
Největší výhoda této práce je, že jste si svým pánem, nikdo Vám do práce nezasahuje, pracujete pouze, když Vy chcete. Zároveň se ale můžete kdykoliv obrátit na lidi z týmu, kteří Vám vždy rádi pomohou. Staňte se pány svého času, nebojte se zkusit něco nového, o úspěchu rozhodujete pouze Vy sami! Můžete zde jenom získat! Ztratit můžete pouze 250,- za registrační balíček, což je škoda . Za 250,- si kupujete příležitost vybudovat si příjem z pohodlí domova, bez jakéhokoliv rizika, u ověřené české firmy. S jakýmkoliv dotazem se na mě můžete kdykoliv obrátit. Nabízím pomoc nejen do začátku, ale také plnou podporu po celou dobu spolupráce! Pokud máte jakékoliv další dotazy, napište. Mohu také zaslat seznam všech partnerských e-shopů.
S pozdravem a přáním hezkého dne 
Vojta